Cześć!

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Ci EQURS - najnowocześniejszą platformę, dzięki której łatwo i przyjemnie przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty i matury.

postęp edukacyjny
Wciągająca nauka

W EQURS sprawiamy, że nauka jest nie tylko ciekawa, ale przede wszystkim efektywna. Nasze kursy umożliwiają samodzielną naukę w atrakcyjnej i wciągającej formie, na zasadzie “edukacyjnego Netflixa”. To przyjemniejsze i skuteczniejsze niż nauka z książki.

postęp edukacyjny
Micro-learning‌ ‌

W EQURS wyjaśniamy nawet najbardziej skomplikowane problemy w prosty sposób, opierając się na metodzie Micro-learning. Oznacza to, że materiał podzielony jest na małe porcje wiedzy, które są łatwe do przyswojenia i zapamiętania. Pamiętaj bowiem, że Twój mózg uczy się najlepiej, gdy jesteś w stanie pełnej koncentracji, której nie da się zachować dłużej niż 8 minut.

Nauka we własnym tempie

Dzięki naszym kursom online, podzielonym na kilkuminutowe pigułki wiedzy, możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, np. w domu czy w drodze do szkoły. Lekcje i testy możesz przerabiać dowolną liczbę razy, tak aby w pełni opanować materiał. Dzięki temu uczysz się w swoim własnym tempie.

postęp edukacyjny
Zgodność z podstawą programową

Nasze kursy opracowali doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy i wykładowcy akademiccy na podstawie podstawy programowej CKE. Masz zatem pewność, że po ich przerobieniu nic nie zaskoczy Cię na egzaminie.

postęp edukacyjny

Rozpocznij naukę

Z nami przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty i matury. Dowiedz się jak wygląda nauka z EQURS, klikając w odpowiednią ikonkę.

Uczeń szkoły podstawowej

Maturzysta/ka

Przewiń do góry

– 30% zniżki na wszystkie kursy.
Śpiesz się, oferta ważna tylko do końca listopada!