EQURS – Kursy online, z którymi zdasz egzamin ósmoklasisty na 100%

Skuteczna nauka do egzaminu ósmoklasisty

EQURS to nowoczesna platforma z kursami online. Dołącz do tysięcy polskich uczniów klas V-VIII, którzy wybrali skuteczną naukę do egzaminu ósmoklasisty. 

Wybierz przedmiot

Dlaczego warto wybrać nas?

Demokratyzacja dostępu do edukacji

Micro-learning – nowatorska metodyka

Nauka online w dowolnym miejscu i czasie

Wciągające lekcje video

Przedstawiamy lekcje w formie krótkich filmów nagranych w ciekawy i angażujący sposób przez najlepszych nauczycieli. Każdą lekcję możesz zatrzymać w dowolnym momencie i obejrzeć ponownie. Tematy, które wydawały Ci się dotychczas trudne i niezrozumiałe, staną się proste i oczywiste.

Lepszy wynik na egzaminie

W naszych kursach stawiamy na praktykę pod kątem egzaminów. Jak wynika z przeprowadzonych badań, użytkownicy EQURS osiągnęli znacznie lepszy rezultat na egzaminie ósmoklasisty w 2021 r. w porównaniu do średniej krajowej.

Interaktywne zadania,
wizualne notatki

Lekcje wideo wzbogacone są o notatki, pozwalające powtórzyć
i usystematyzować najważniejsze zagadnienia, oraz 
interaktywne testy, dzięki którym możesz na bieżąco
weryfikować nabytą wiedzę.

Zgodność z wymogami CKE

Nasze kursy opracowane zostały zgodnie z podstawą programową Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) i są na bieżąco aktualizowane. Masz zatem pewność, że po ich przerobieniu nic nie zaskoczy Cię na egzaminie!

Ucz się z najlepszymi

Na EQURS uczysz się z najlepszymi nauczycielami, doświadczonymi egzaminatorami i pasjonatami nowoczesnej edukacji. Stawiamy na innowacyjne metody nauki i pobudzanie kreatywnego myślenia.

Co mówią o nas uczniowie

5/5
Rozpocznij naukę już dziś!
Przewiń do góry