Język polski

Od 0 zł / miesiąc

Język polski

Od 0 zł / miesiąc

Skuteczne przygotowanie do matury

Innowacyjny kurs online przygotowujący do matury z polskiego, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Zadania egzaminacyjne

Sprawdzisz swoją wiedzę, rozwiązując zadania egzaminacyjne, przedstawione w atrakcyjnej, interaktywnej formie.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Zgodność z podstawą programową

Kurs pokrywa wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym. Aby zapoznać się z pełnym spisem treści, kliknij TUTAJ.

O kursie

Ile zajmie mi nauka?

Dzięki naszemu kursowi online nie tylko powtórzysz treść lektur obowiązujących na maturze podstawowej z języka polskiego, lecz przede wszystkim zrozumiesz najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawić się na arkuszu egzaminacyjnym. Korzystaj z naszych wciągających lekcji video, notatek i interaktywnych testów, aby osiągać zamierzone cele z EQURS.

W tyle chce się nauczyć
Tyle muszę poświęcić tygodniowo

Język polski

Z kim się bedę uczył?

Nauczyciel, wykładowca akademicki, korepetytor i publicystka. Od ponad jedenastu lat na bieżąco z egzaminami, maturami, nowinkami i zmieniającym się programem – zarówno z polskiego, jak i historii. Autorka jednego z pierwszych w Polsce podręczników przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty – TAK, ZDAM! oraz kursów dla nauczycieli OPERON („Oswoić maturę z polskiego”, „Oswoić maturę z historii”, kurs biblioterapii).

dr Ewa Frączek

Spis treści

Część 1

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Część 2

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Rozpocznij naukę już dziś!

Przewiń do góry