Język polski rozszerzony

Język polski

Skuteczne przygotowanie do matury rozszerzonej

Innowacyjny kurs online przygotowujący do matury z polskiego, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Interaktywne materiały

Nasz kurs to nie tylko lekcje video, lecz również notatki, podsumowujące najważniejsze zagadnienia i interaktywne testy, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Uporządkowanie materiału

Dzięki naszemu kursowi możesz nie tylko uporządkować swoją wiedzę przed samym egzaminem, lecz przede wszystkim zrozumieć najważniejsze zagadnienia na egzamin.

Ile zajmie mi nauka?

W tyle chce się nauczyć
Tyle muszę poświęcić tygodniowo

Z kim się bedę uczył?

Nauczycielka języka polskiego w liceum uniwersyteckim, również w klasach z maturą międzynarodową. Przygotowywała swoich uczniów z powodzeniem do olimpiad z języka polskiego i filozofii.  Z zamiłowania do literatury również bibliotekarka. Jej pasją jest praca z młodzieżą, aktywnie wspiera swoich uczniów jako opiekunka kół naukowych. Od  ponad 15 lat współpracuje z komisją egzaminacyjną jako weryfikator lub egzaminator maturalny. Uczestniczka szkoleń dotyczących bieżących trendów w edukacji oraz wymagań egzaminacyjnych i programowych.

Agnieszka Górska

Spis treści

Kurs zawartość

MODUŁ 1 – DZIEŁO JAKO KOMUNIKAT – BADANIA W KONTEKŚCIE SCHEMATU ROMANA JAKOBSONA
MODUŁ 2 - KONTEKSTY
MODUŁ 3 - ELEMETY ŚWIATA PRZEDSTAWIONEGO
MODUŁ 4 - SPOSOBY KREACJI ŚWIATA PRZEDSTAWIONEGO
MODUŁ 5 – HISTORIA LITERATURY
MODUŁ 6 – CZĘŚĆ PRAKTYCZNA – Temat 1
MODUŁ 6 – CZĘŚĆ PRAKTYCZNA – Temat 2

Rozpocznij naukę już dziś!

Przewiń do góry