Przygotuj się do matury online

Czym jest EQURS?

  • Innowacyjne kursy online.
  • Micro-learning – nowatorska metodyka.
  • Nauka w dowolnym miejscu i czasie.
  • Atrakcyjna cena!

Nasze kursy

Oferujemy kursy z matematyki, języka polskiego, angielskiego oraz geografii. Kliknij poniżej aby zapoznać się z opisem kursu.

Wciągające lekcje video

Lekcje zostały przedstawione w formie krótkich filmów nagranych w ciekawy i angażujący sposób przez najlepszych nauczycieli. Dzięki temu skutecznie powtórzysz cały materiał do matury.

Lepszy wynik na egzaminie

W naszych kursach stawiamy na praktykę, a tematy, które wydawały Ci się dotychczas trudne i niezrozumiałe, staną się proste i oczywiste. Jak wynika z przeprowadzonych badań, użytkownicy EQURS osiągnęli znacznie lepszy rezultat na egzaminach w porównaniu do średniej krajowej.

Interaktywne zadania, wizualne notatki

Lekcje wideo wzbogacone są o notatki, pozwalające powtórzyć i usystematyzować najważniejsze zagadnienia, oraz interaktywne testy, dzięki którym możesz na bieżąco weryfikować nabytą wiedzę.

Zgodność z wymogami CKE

Nasze kursy opracowane zostały zgodnie z podstawą programową CKE. Masz zatem pewność, że po ich przerobieniu nic nie zaskoczy Cię na maturze!

Ucz się z najlepszymi

Na EQURS uczysz się z najlepszymi nauczycielami, doświadczonymi egzaminatorami i pasjonatami nowoczesnej edukacji. Stawiamy na innowacyjne metody nauki i pobudzanie kreatywnego myślenia.

Opinie o platformie

5/5

Rozpocznij naukę już dziś!

– 30% zniżki na wszystkie kursy.
Śpiesz się, oferta ważna tylko do końca listopada!