EQURS – SZKOŁA PODSTAWOWA

Matematyka

Dzięki EQURS powtórzysz wszystkie zagadnienia z klas V-VIII, ze szczególnym uwzględnieniem tego, co  wymagane jest na egzaminie ósmoklasisty z matematyki. Znajdziesz tutaj nie tylko teorię, lecz przede wszystkim zagadnienia praktyczne. Interaktywne testy pomogą Ci zweryfikować nabytą wiedzę. Może to również być doskonałe wsparcie w trakcie bieżącej nauki!

219zł

Dostęp do końca roku szkolnego.

Dlaczego warto wybrać nas?

Dostęp do końca roku szkolnego

Zapisz się w dowolnym momencie

7 dni na zwrot

Dostęp z każdego urządzenia

Skuteczne przygotowanie do egzaminu

Innowacyjny kurs online z matematyki, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Interaktywne zadania

Sprawdzisz swoją wiedzę, rozwiązując zadania egzaminacyjne, przedstawione w atrakcyjnej, interaktywnej formie.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Zgodność z podstawą programową

Kurs pokrywa wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie ósmoklasisty. Dzięki temu nic nie zaskoczy Cię na egzaminie.

Zobacz przykładową lekcję

Przekonaj się, że EQURS to nowy wymiar edukacji. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy darmową wersję demonstracyjną

Lekcja jest prowadzona w sposób bardzo interesujący i przede wszystkim klarowny. Wszystko tłumaczone jest od samych podstaw. Notatki są swojego rodzaju podsumowaniem lekcji. Jeśli chodzi o test - sprawdza on czy zrozumieliśmy temat i czy nie trzeba przerobić lekcji jeszcze raz.
@pszczolasieuczy
Uczeń

O kursie

Ile zajmie mi nauka?

5/5
Kursy naprawdę bardzo ułatwiają mi naukę, przygotowują mnie doskonale do egzaminu, oraz dzięki nim łatwiej jest mi się uczyć, naprawdę polecam każdemu.
@aleksia_study
Uczeń
W tyle chce się nauczyć
Tyle muszę poświęcić tygodniowo

Nasi nauczyciele

dr Łukasz Dawidowski

Nauczyciel akademicki, nauczyciel w liceum ogólnokształcącym, popularyzator matematyki. Od wielu lat stara się przekonywać innych, że matematyka nie jest taka straszna i da się ją polubić. Czasami opowiada o zastosowaniach równań różniczkowych w fizyce, a niekiedy zadaje słuchaczom pytanie, co to są cyfry arabskie i co Antoni Słonimski miał wspólnego z matematyką. Uwielbia nowe technologie, metodę projektu, a od pewnego czasu stara się propagować pracę na zasadach tutoringu.

Agata Maciążka

Nauczycielka matematyki, korepetytorka, z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Pracowała na wszystkich poziomach edukacyjnych. Pasjonatka pracy z dziećmi i młodzieżą.Zwolenniczka motta: "Dzień bez matematyki, dniem straconym". Skutecznie przygotowuje do egzaminów zewnętrznych , a także do bieżących lekcji.

Spis treści

Klasa 5

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Klasa 6

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Klasa 7

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Klasa 8

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko
Nie zwlekaj i zacznij naukę  już dziś!
Przewiń do góry