Matematyka

Od 0 zł / miesiąc

Matematyka

Od 0 zł / miesiąc

Skuteczne przygotowanie do matury

Innowacyjny kurs online przygotowujący do matury z matematyki, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Zadania egzaminacyjne

Sprawdzisz swoją wiedzę, rozwiązując zadania egzaminacyjne, przedstawione w atrakcyjnej, interaktywnej formie.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Zgodność z podstawą programową

Kurs pokrywa wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym. Aby zapoznać się z pełnym spisem treści, kliknij TUTAJ.

O kursie

Dzięki naszemu kursowi online nie tylko powtórzysz wszystkie najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawiać na maturze podstawowej z matematyki. Kurs został opracowany w taki sposób, by umożliwić nie tylko powtórkę całego materiału, lecz przede wszystkim zrozumienie najważniejszych zagadnień. Korzystaj z naszych wciągających lekcji video, notatek i interaktywnych testów, aby osiągać zamierzone cele z EQURS.

Ile zajmie mi nauka?

W tyle chce się nauczyć
Tyle muszę poświęcić tygodniowo

Z kim się bedę uczył?

Nauczyciel akademicki, nauczyciel w liceum ogólnokształcącym, popularyzator matematyki. Od wielu lat stara się przekonywać innych, że matematyka nie jest taka straszna i da się ją polubić. Czasami opowiada o zastosowaniach równań różniczkowych w fizyce, a niekiedy zadaje słuchaczom pytanie, co to są cyfry arabskie i co Antoni Słonimski miał wspólnego z matematyką. Uwielbia nowe technologie, metodę projektu, a od pewnego czasu stara się propagować pracę na zasadach tutoringu.

dr Łukasz Dawidowski

Spis treści

Część 1

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Część 2

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Rozpocznij naukę już dziś!

Przewiń do góry