EQURS – SZKOŁA PODSTAWOWA

Historia

Dzięki EQURS powtórzysz wszystkie zagadnienia z klas V-VIII, ze szczególnym uwzględnieniem tego, co  wymagane jest na egzaminie ósmoklasisty z historii. Znajdziesz tutaj nie tylko teorię, lecz przede wszystkim zagadnienia praktyczne. Interaktywne testy pomogą Ci zweryfikować nabytą wiedzę. Może to również być doskonałe wsparcie w trakcie bieżącej nauki!

 

219zł

Dostęp do końca roku szkolnego.

Dlaczego warto wybrać nas?

Dostęp do końca roku szkolnego

Zapisz się w dowolnym momencie

7 dni na zwrot

Dostęp z każdego urządzenia

Skuteczne przygotowanie do egzaminu

Innowacyjny kurs online z historii, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Interaktywne zadania

Sprawdzisz swoją wiedzę, rozwiązując zadania egzaminacyjne, przedstawione w atrakcyjnej, interaktywnej formie.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Zgodność z podstawą programową

Kurs pokrywa wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie ósmoklasisty. Dzięki temu nic nie zaskoczy Cię na egzaminie.

Zobacz przykładową lekcję

Przekonaj się, że EQURS to nowy wymiar edukacji. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy darmową wersję demonstracyjną

Lekcja jest prowadzona w sposób bardzo interesujący i przede wszystkim klarowny. Wszystko tłumaczone jest od samych podstaw. Notatki są swojego rodzaju podsumowaniem lekcji. Jeśli chodzi o test - sprawdza on czy zrozumieliśmy temat i czy nie trzeba przerobić lekcji jeszcze raz.
@pszczolasieuczy
Uczeń

O kursie

Ile zajmie mi nauka?

5/5
Kursy naprawdę bardzo ułatwiają mi naukę, przygotowują mnie doskonale do egzaminu, oraz dzięki nim łatwiej jest mi się uczyć, naprawdę polecam każdemu.
@aleksia_study
Uczeń
W tyle chce się nauczyć
Tyle muszę poświęcić tygodniowo

Nasi nauczyciele

Dr Łukasz Nowok

Doktor nauk humanistycznych, historyk. Uczestnik licznych konferencji naukowych i artykułów naukowychI Od dłuższego czasu zajmuje się badaniem historii Chorwacji. Współpracownik portali Historykon i Turystyka Archeologiczna, oraz fundacji Patrimonium Europae.

Andrzej Warmuz

Jestem nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie. Od 21 lat uczę w katowickich szkołach. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć przygotowujących do egzaminów z historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Wraz ze swoimi uczniami trzykrotnie brałem udział w unijnym projekcie Model International Criminal Court organizowanym przez Fundacje "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego.

Spis treści

Klasa 5

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Klasa 7

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko
Moduł Content
0% Ukończono 0/32 Steps

Klasa 8

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko
Moduł Content
0% Ukończono 0/32 Steps
Nie zwlekaj i zacznij naukę  już dziś!
Przewiń do góry