Geografia – omówienie zadań maturalnych

Geografia

Opanuj zadania maturalne

Dzięki temu kursowi poznasz i opanujesz metodykę rozwiązywania zadań maturalnych. Wszystkie zadania omówione zostały bowiem przez doświadczonego egzaminatora maturalnego.

Video-omówienie 266 zadań maturalnych

Niniejsze kursy zawiera szczegółowe omówienie wszystkich zadań, które pojawiły się na mautrze z geografii od 2015 r. Po przerobieniu takiej ilości zadań na maturze nic Cię nie zaskoczy!

Alternatywa dla korepetycji

Cena kursu jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnym miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Skuteczne przygotowanie do matury

Innowacyjny kurs online przygotowujący do matury z polskiego, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Zadania egzaminacyjne

Sprawdzisz swoją wiedzę, rozwiązując zadania egzaminacyjne, przedstawione w atrakcyjnej, interaktywnej formie.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Praktyczne podejście

W naszym kursie zostały umówione wszystkie zadania, które pojawiły się na maturze z geografii od 2015 r. Aby zapoznać się z pełnym spisem treści, kliknij TUTAJ.

Z kim się bedę uczył?

Dyplomowany nauczyciel, z wykształcenia geograf. Posiada uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, egzaminu maturalnego z zakresu geografii. Twórca jednego z najpopularniejszych serwisów poświęconych geografii Geografia24. Pasjonują go wędrówki w najbardziej izolowane i mało znane zakątki naszej Polski oraz pływanie – najlepiej w ciepłym jeziorze lub w morzu.

Sławomir Dmowski

Spis treści

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Rozpocznij naukę już dziś!

Przewiń do góry