Geografia

Od 0 zł / miesiąc

Geografia

Od 0 zł / miesiąc

Skuteczne przygotowanie do matury

Innowacyjny kurs online przygotowujący do matury z polskiego, opracowany na podstawie metody micro-learning, która ułatwia przyswajanie materiału.

Zadania egzaminacyjne

Sprawdzisz swoją wiedzę, rozwiązując zadania egzaminacyjne, przedstawione w atrakcyjnej, interaktywnej formie.

Alternatywa dla korepetycji

Cena naszych kursów jest znacznie niższa niż koszt korepetycji. Uczysz się w dowolnymi miejscu i czasie, na każdym urządzeniu. Lekcje możesz powtarzać dowolną liczbę razy.

Zgodność z podstawą programową

Kurs pokrywa wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym. Aby zapoznać się z pełnym spisem treści, kliknij TUTAJ.

O kursie

Kurs online EQURS przygotuje Cię do matury z geografii. Dzięki nowatorskiej metodyce, powtórzysz wszystkie najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawić się na arkuszu egzaminacyjnym z geografii. W naszym kursie online, obok lekcji video, znajdziesz interaktywne zadania sprawdzające i systematyzujące nabytą wiedzę. Rozpocznij naukę już teraz i osiągaj swoje cele z EQURS.

Ile zajmie mi nauka?

W tyle chce się nauczyć
Tyle muszę poświęcić tygodniowo

Z kim się bedę uczył?

Nauczyciel licealny z dwudziestopięcioletnim stażem, egzaminator maturalny od momentu wprowadzenia matury pisemnej z geografii, opiekun olimpijczyków, w tym dwukrotnego zwycięzcy Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej oraz srebrnego medalisty Międzynarodowej Olimpiady Geograficznej. Prywatnie miłośniczka podróży chcąca zarazić swą pasją uczniów.

Agnieszka Paluch

Spis treści

Część 1

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Część 2

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko

Rozpocznij naukę już dziś!

Przewiń do góry