Matematyka cz. II

Current Status
Not Enrolled
Price
40,50 zł (dostęp do 30.08.2020)
Get Started

przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki

Dzięki naszemu kursowi, ucząc się swoim własnym tempem przez internet, doskonale przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty.

LICZBY, POTĘGI I PIERWIASTKI, PROCENTY, ALGEBRA

Druga część stanowi kontynuację pierwszej części kursu. Pamiętaj, że po obejrzeniu lekcji i przeczytaniu notatek, zweryfikujesz swoją wiedzę dzięki interaktywnym testom.

ALTERNATYWA DLA REPETYTORIÓW I KOREPETYCJI

Cena naszych kursów jest znacznie niższy niż koszt korepetycji i papierowych repetytoriów.

Z kim się będę uczył?

Dr Joanna Studnik

Joanna ukończyła studia magisterskie i doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, uzyskując tytuł Doktora Nauk Fizycznych. W czasie studiów brała udział w międzynarodowym programie Erasmus/Tempus, uczestnicząc w zajęciach i zdając egzaminy na Uniwersytecie w Manchester. Joanna ma bardzo bogate doświadczenie dydaktyczne, na które składają się przede wszystkim: publikacje artykułów naukowych z fizyki i matematyki; recenzje podręczników szkolnych; praca w różnych placówkach edukacyjnych począwszy od szkół podstawowych poprzez szkoły średnie (gimnazjum, liceum, technikum), a skończywszy na uczelniach wyższych.

Joanna bardzo lubi młodzież i niezwykle ceni sobie możliwość przebywania ze swoimi uczniami, którym przekazuje wiedzę, a w zamian otrzymuje możliwość spojrzenia na współczesność przez pryzmat młodego człowieka. Z zamiłowania jest malarką. Brała udział w konkursach i wystawach krajowych i zagranicznych.

Kurs Content

Expand All