Angielski cz. I

Current Status
Not Enrolled
Price
40,50 zł (dostęp do 30.08.2020)40,50 zł (dostęp do 30.08.2020)
Get Started

przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego

Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dzięki naszemu kursowi powtórzysz gramatykę, słownictwo, a także readingi i listeningi. Będziesz miał/a kontakt z native speakerem z Londynu!

czasy i słownictwo

W pierwszej części kursu prezentujemy wszystkie czasy, których znajomość jest niezbędną na egzaminie ósmoklasisty. Z Markiem powtórzysz natomiast potrzebne słownictwo.

ALTERNATYWA DLA REPETYTORIÓW I KOREPETYCJI

Cena naszych kursów jest znacznie niższy niż koszt korepetycji i papierowych repetytoriów.

Z kim się będę uczył?

Mark Fordham

Mark pochodzi z Londynu, gdzie przez wiele lat pracował jako nauczyciel języka angielskiego i francuskiego, w tym języka biznesowego. Występował on również jako prezenter w angielskich programach telewizyjnych oraz reklamach. Obecnie, mieszkając w Polsce, jest nauczycielem w jednym z najbardziej renomowanych liceów w kraju. Mark zaprezentuje Wam najważniejsze słownictwo i wyrażenia, które przydadzą się Wam na egzaminie ósmoklasisty!

Dr Arkadiusz Badziński

Anglista, wykładowca akademicki Uniwersytetu Śląskiego oraz nauczyciel dyplomowany j. angielskiego w szkołach. Na jego ponad 20-letnie doświadczenie dydaktyczne składa się m.in. kierowanie ośrodkiem British Council. Dr Arkadiusz Badziński jest tłumaczem przysięgłym konferencyjnym oraz autorem monografii i słowników specjalistycznych (również medycznych), a także artykułów naukowych z zakresu dydaktyki. Jego doktorat w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu dotyczył specjalistycznego tłumaczenia medycznego.

Prowadzi własną kancelarię tłumaczeń i nauki języka angielskiego ogólnego oraz medycznego i prawnego. Prywatnie interesuje się psychologią oraz uwielbia podróże w nieznane, filmy biograficzne i muzykę filmową. Obecnie pisze książkę biograficzną o Marilyn Monroe. Jego motto życiowe to: “the best is yet to come”.

Kalina Sikorska

Kalina ukończyła studia na Queen Mary, University of London. Postanowiła wrócić do Polski, aby nauczyć rodaków języka Szekspira i Eda Sheerana. Uczenie angielskiego to jej pasja i zawsze stara się pokazać uczniom, że nauka języka to świetna zabawa. Kalina prowadzi część gramatyczną i udowodni Wam, że okresy warunkowe nie gryzą, a present perfect da się pokochać!

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko