Język chiński w Twojej szkole

Kurs języka chińskiego od podstaw dla uczniów Twojej szkoły

Język chiński nabiera coraz ważniejszej roli we współczesnym świecie. Znajomość tego języka jest często na wagę złota i pozwala uzyskać przewagę konkurecyjną na rynku pracy. Zapoznaj swoich uczniów z językiem chińskim uzyskując licencję instytucjonalną. 

Z naszym kursem Twoi uczniowie:

  • opanują podstawy języka chińskiego
  • rozszerzą swoje horyzonty
  • poznają nową kulturę
Odtwórz wideo
  • NAGRaNIA
  • Interaktywne quizzy
  • NOTATKI

Z kim będę się uczył?

Shengmiao Yu

Pochodzę z północno-wschodniej części Chin. Mieszkam w Polsce od ponad 7 lat. Ukończyłam studia w Polsce i planuję związać swoją przyszłość z tym krajem. Uwielbiam podróże, kulinaria, a także poznawać nowe rzeczy. Zapraszam Cię, abyś razem ze mną odkrył piękno języka chińskiego!

Nigdy nie miałam do czynienia z językiem chińskim. Dzięki temu kursowi poznałam nie tylko podstawy języka, lecz również dowiedziałam się o chińskiej kulturze i obyczajach.
Marta

chiński W TWOJEJ SZKOLE

Z naszym kursem Twoi uczniowie nauczą się chińskiego od podstaw. Aby rozpocząć naukę nie jest wymagana jakakolwiek wcześniejsza styczność z tym językiem.

UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ, KIEDY CHCESZ

Twoi uczniowe mogę się uczyć gdzie chcą i kiedy chcę. Mają pełną możliwość dopasowania rytmu nauki do swojego harmonogramu dnia.

ZWIĘKSZ KOMPETENCJE UCZNIÓW

Ponad 20% naszej planety posługuje się językiem chińskim. Pracodawcy coraz częściej poszukują osób znających ten język. Otwórz przed swoimi uczniami nowe możliwości i zapewnij im przewagę na rynku pracy.

poznaj kulturę Chin

Dzięki naszemu kursowi, uczniowie poznają nie tylko język, lecz również kulturę i obyczaje panujące w Chinach.